Fatališki šokiai

MOTERIŠKUMO KOKTEILIS

Tarpusavyje nuostabiai derančių, visumos skonių... Nuo plastikos, gracijos, elegancijos, grakštumo... iki žaismingumo, šėlimo, ekstravagancija dvelkiančių choreografinių žingsnelių ir judesių vientisose kompozicijose, sukuriančiose užburiantį savęs patyrimą, besiskleidžiančių aukštos kokybės "Young Living" eterinių aliejų gausoje ir būsenų kaitoje - lyg matuojantis vis kitą, naują rūbą... Kur svarbus atributas - Tavo mėgiamiausi aukštakulniai!

ŠOKIO EKSTAZĖ

Prisiliečiama prie savo kūno patyrimo per šokio judesį, jo manevringumą, išraiškas, plastiką, grakštumą, subtilumą, lengvumą, kiekvienos individualumą bei unikalumą, išlaisvinant ribotumus, įtampas bei sunkumus kūne.

Pamoka pradedama meditatyvia įžanga minčių nuskaidrinimui ir nuraminimui, pereinanti į kūno apšilimą, susijungiantį su tempimo pratimais bei mankšta kūno stiprinimui ir lavinimui, po jos ugdomas dėmesingumas ir atmintis choreografiniais judesiais bei žingsneliais, o šėlimu pamokos pabaigoje emociškai išsikraunama, apvainikuojant gilia relaksacija - nauja energijos įkrova.

HARMONINGAS SKLEIDIMASIS

Kai mankštų - kalanetikos, pilates, jogos elementų visumos grožį, gali patirti vientisame susijungime su klasikinio šokio tempimo pratimais, šokio judesiais ir jų technikų pažinimais, o aromaterapinėje atsipalaidavimo sesijoje, pabaigoje pailsėti - tai harmoningas daugiafunkcinis patyrimas, ypač tinkantis toms, kurios nori ir šokti, ir mankštintis, ir nurimti, ir atsigauti.

IŠPUOSELĖTAS NATŪRALUMAS

Šokių užsiėmimuose pabrėžiama natūrali saviraiška. Subtiliai paliečiami: prigimtinis moteriškas sakralumas, įvairus moteriškų temų spektras. Pagarbiai veriamos ir puoselėjamos pamatinės gražiosios lyties atstovių kokybės bei natūraliai išsiskiriančios kiekvienos savybės.

MOTERIMS IR DAMOMS

Merginoms, moterims ar damoms... Taip pat ir toms, kurios mano, jog nėra gabios šokyje ar sporte ir, galbūt, slaptai trokšta save tame išbandyti bei išpildyti, atrandant save kitokią, kokybiškame gyvenimo būvy.

FATALIŠKI ŠOKIAI (grupėje)

1 mėnesio / 8 užsiėmimų / 12 val. kaina - 150 eurų

1 karto / 1 užsiėmimo / 1,5 val. kaina - 25 eurai

PERKU:

PERKU:

SUSISIEKITE

Norėdami sužinoti daugiau, užsiregistruoti į grupinį ar privatų šokių užsiėmimą, ar pakopinį šokių kursą, ateiti pabandyti ar užsisakyti šokių renginį...