Terapiniai šokiai

INTUITYVUSIS ŠOKIS

Tai daugiasluoksnė ir daugialypė, giluminius aspektus paliečianti ir išlaisvinanti, terapinę jėgą turinti šokių praktika, vedama naudojant fizinio kūno judėjimo motoriką, emocijų paleidimų technikas, terapinės paskirties "Young Living" eterinius aliejus bei muzikos instrumentus: savistabos ir sąmoningumo ugdymui, vidinės sistemos giluminiam atpalaidavimui ir nuraminimui, savo aukštesniojo potencialo sužadinimui.

EKSTATINIS JUDĖJIMAS

Tai šokio ir judesio praktikos apimančios manevringą, organišką, savitą fizinio kūno judėjimą išreiškiant natūralų jo būvį, paliečiant esmines temas ir atveriant tikrąjį savi-raiškos potencialą bei vidinį autentiškumą, lavinant tiek fizinį kūną (per aktyvų, pasyvų ir ekstatinį judėjimą, ištvermingumo ir lankstumo lavinimą), tiek emocinį kūną (emocijų atpalaidavimo, integravimo technikomis), tiek mentalinį kūną (savęs alinančių identitetų, susitapatinimų neutralizavimą, minčių nuraminimą, proto nuskaidrinimą), tiek dvasinį kūną (meditacijų, dėkingumo praktikomis, gyvos muzikos giliomis relaksacijomis), viską apjungiant į vieną vientisą visumą.

KŪNO SAVIRAIŠKA

Fizinis kūnas, Tau leidus ir, kaip žiūrovui salėje, atsitraukus į stebėtojo poziciją, intuityviai leidžiasi į šokio-judesių kelionę, kurios metu reiškiasi įvairiaspalvė ir pati natūraliausia - sąmoninga kūno judėjimo kalba. O joje gimsta Tavo Širdies šokis... iš Tavo vidaus ir pajautos.

Ir jis, kaip tapytojas, ritmingai tapo šokdamas...

ŠOKIO LAISVĖ

Pasitikėjimo ir atsidavimo būsenoje, šokio tekėjimo eigoje, kūnas intelektualiai geba mumyse sužadinti alcheminius procesus, nuvesti į daugiaplanį savęs patyrimą, išlaisvinti įvairialypius sąstingius viduje, atkurti vidinę jėgą ir pusiausvyrą, transformuoti tai, kas nebereikalinga, sena ar pažeista... Per Tavo paties kūno alchemiją - į ekstatinę laisvę ir tikrąją Savęs pajautą.

MOTERIMS IR VYRAMS

Bet kurios lyties atstovams, prijaučiantiems ar mylintiems šokį bei įvairias fizinio judėjimo kryptis. Tiek tiems, kuriems svarbus pokytis, augimas, atradimas ir gilesnis Savęs pažinimo aspektas.

TERAPINIAI ŠOKIAI (grupėje)

1 mėnesio / 8 užsiėmimų / 12 val. kaina - 150 eurų

1 karto / 1 užsiėmimo / 1,5 val.kaina - 25 eurų

PERKU:

PERKU:

SUSISIEKITE

Norėdami sužinoti daugiau, užsiregistruoti į grupinį ar privatų šokių užsiėmimą, ar pakopinį šokių kursą, ateiti pabandyti ar užsisakyti šokių renginį...